W dniach 25-26 sierpnia w Aleksandrowie Łódzkim, odbył się II Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezesa Fundacji Polska Siatkówka.

W Turnieju wystąpili tegoroczni medaliści Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych w tym Mistrz Polski – LTS Legionovia Legionowo oraz Wicemistrz Polski – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki. W Turnieju wzięli również udział Ćwierćfinaliści tegorocznych Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych – AZS AWF Wrocław oraz UKS „Czwórka” Aleksandrów Łódzki, który był jednocześnie gospodarzem tego wydarzenia.

Turniej stał na wysokim poziomie, a emocji nie brakowało już od rundy zasadniczej.

Po rundzie zasadniczej UKS „Czwórka” Aleksandrów Łódzki wygrywając 2:0 z MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, 2:1 z AZS AWF Wrocław oraz przegrywając po emocjonującej walce 1:2 z LTS Legionovia Legionowo, zajęliśmy II miejsce w tabeli i w Półfinale zmierzyliśmy się z zespołem z III miejsca – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki.

W Półfinale po raz kolejny pokonaliśmy MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 2:0. W Finale ponownie trafiliśmy na tegorocznego Mistrza Polski – LTS Legionovia Legionowo i zrewanżowaliśmy się wygrywając 2:) (28:26, 25:16).

W meczu o III miejsce w Turnieju MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki pokonał AZS AWF Wrocław 2:0.