Wspierając teraźniejszość i przyszłość Polskiej Siatkówki, w imieniu organizatora Gali, Fundacja Polska Siatkówka serdeczne zaprasza wszystkich Gości, do udziału w aukcji limitowanych gadżetów związanych z Mistrzostwami Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn z 2018 roku.

To wielkie wydarzenie, odbędzie 12 stycznia 2019 roku, podczas uroczystości ,,SIATKARSKIE PLUSY” – GALA 90 LECIA POLSKIEJ SIATKÓWKI I 20 LECIA SPONSORINGU POLSKIEJ SIATKÓWKI PRZEZ MARKĘ PLUS.

Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz Fundacji Polska Siatkówka w ramach Funduszu Opieki i Rehabilitacji dla środowiska siatkarskiego bez ograniczeń wiekowych, w tym dla dzieci, młodzieży i seniorów Polskiej Siatkówki, którym kontuzje uniemożliwiły kontynuowanie dalszej kariery sportowej, jak i tym, którzy w jesieni wieku zostali osamotnieni i brakuje im środków do życia. Do tego grona należą byli i obecni zawodnicy i zawodniczki oraz sędziowie i działacze piłki siatkowej. Zgromadzone środki zostaną przeznaczone między innymi na dofinansowanie kosztów zabiegów operacyjnych, zakup leków, leczenie i rehabilitację nierefundowaną przez NFZ.

Wszystkich Uczestników Gali serdecznie zachęcamy do udziału w licytacji i z góry bardzo dziękujemy w imieniu Swoim i Naszych Beneficjentów.

______________________________________________________________________________

PAMIĄTKI PRZEZNACZONE DO LICYTACJI:

Oficjalny reprezentacyjny T-Shirt siatkarski z podpisami Mistrzów Świata

______________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________

Udostępnij post

Zapraszamy na Aukcję charytatywną na rzecz Fundacji Polska Siatkówka, organizowaną w ramach gali ,,SIATKARSKIE PLUSY” – GALA 90 LECIA POLSKIEJ SIATKÓWKI I 20 LECIA SPONSORINGU POLSKIEJ SIATKÓWKI PRZEZ MARKĘ PLUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *