Szanowni Państwo!

Środowisko Polskiej Siatkówki znane jest z wrażliwości, empatii, solidarności i hojności. Fundacja Polska Siatkówka, jako Organizacja Pożytku Publicznego od wielu lat wspiera wiele osób z naszej Siatkarskiej Rodziny, które z różnych powodów takiego wsparcia potrzebują.

Podczas gali ,,SIATKARSKIE PUSY” GALA 90 LECIA POLSKIEJ SIATKÓWKI I 20 LECIA SPONSORINGU POLSKIEJ SIATKÓWKI PRZEZ MARKĘ PLUS, której organizatorem jest Polski Związek Piłki Siatkowej, zostanie przeprowadzona licytacja kilku bardzo cennych przedmiotów, z których dochód zostanie przekazany Fundacji Polska Siatkówka w ramach Funduszu Opieki i Rehabilitacji. Zgromadzone środki trafią do osób liczących na Państwa pomoc.

Pragniemy też wesprzeć maleńkiego wnuka Wiktora Kreboka –  wielce zasłużonego dla Polskiej Siatkówki trenera. Mały Krebok wymaga zagranicznej operacji, której koszt sięga blisko 900 000 złotych. Udało się już zebrać znaczną część tej kwoty. Jesteśmy blisko mety i mamy nadzieję, że ją osiągniemy. Najwyższa kwota uzyskana z licytacji przedmiotów wystawionych na aukcji zostanie przeznaczona Fundacji “Siepomaga” właśnie na ten cel, której beneficjentem jest mały Bruno.

W imieniu rodziców Bruna – Sabiny i Jakuba z góry serdecznie dziękujemy za wielkie otwarte serca całej Rodziny Polskiej Siatkówki.

Pieniążki można również wpłacać za pomocą strony Fundacji Siepomaga https://www.siepomaga.pl/bruno-krebok klikając w odpowiedni link lub bezpośrednio na jej konto 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425 Tytułem: 14793 Bruno Krebok darowizna

Udostępnij post

Wspieramy małego Bruno Kreboka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *