W sobotę, 12 stycznia 2019 roku, podczas uroczystości ,,SIATKARSKIE PLUSY” – GALA 90 LECIA POLSKIEJ SIATKÓWKI I 20 LECIA SPONSORINGU POLSKIEJ SIATKÓWKI PRZEZ MARKĘ PLUS, przeprowadzona została licytacja kilku bardzo cennych przedmiotów, z której dochód przekazany zostanie Fundacji Polska Siatkówka w ramach Funduszu Opieki i Rehabilitacji.

Z ogromną dumą i radością, informujemy, że ostateczny dochód z tej aukcji wyniósł 18.800,- złotych!

Replika złotego medalu Mistrzostw Świata zdobytego przez polską reprezentację siatkarską.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom licytacji – dzięki Waszym otwartym i hojnym sercom, będziemy mogli w znaczący sposób wesprzeć Fundusz Opieki i Rehabilitacji dla środowiska siatkarskiego. Zgromadzone środki zostaną przeznaczone między innymi na dofinansowanie kosztów zabiegów operacyjnych, zakup leków, leczenie i rehabilitację. Beneficjentami będą zarówno seniorzy Polskiej Siatkówki, jak i dzieci i młodzież, będąca nadzieją naszej Rodziny Siatkarskiej.

Zgodnie z zapowiedzią, najwyższa wylicytowana suma za jedną z wystawionych na aukcji pamiątek, zostanie w całości przekazana na niezwykle kosztowną zagraniczną operację małego Bruna – wnuka zasłużonego trenera siatkarskiego, Wiktora Kreboka. Pamiątką tą, była replika złotego medalu Mistrzostw Świata, która ostatecznie wylicytowana została za 7.000,- złotych!

W imieniu Bruna oraz Jego rodziców, raz jeszcze serdecznie dziękujemy!

Przypominamy również, że wpłat na rzecz małego Bruna można również dokonywać poprzez stronę Fundacji Siepomaga [link do strony Fundacji] klikając w odpowiedni link lub bezpośrednio na jej konto 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425 Tytułem: 14793 Bruno Krebok darowizna

——————————————————————————————————————–

Udostępnij post

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej aukcji charytatywnej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *