Drogie Koleżanki i Koledzy, przed nami pełen siatkarskich emocji sezon! 

Bogatsi w doświadczenia zdobyte podczas akcji charytatywnych organizowanych przez Fundacje Polska Siatkówka w minionych latach, także i i tym razem liczymy na Waszą aktywność i chęć bezinteresownej pomocy podczas naszych zbiórek pieniężnych oraz działań wspierających organizację niektórych z planowanych w Polsce zawodów.

Poniżej prezentujemy Wam wykaz wszystkich imprez siatkarskich, podczas których liczymy na Waszą obecność i nieocenioną pomoc. Liczymy, że czas, który dzieli nas od pierwszej z nich pozwoli nam wszystkim, spokojnie przygotować się do pełnego uczestnictwa w każdej z nich.

Zbiórki pieniężne, które w całości przeznaczone będą na działania statutowe Fundacji Polska Siatkówka, odbędą się podczas następujących zawodów:

1. 21 – 23 maja 2019 / Opole / Turniej VNL kobiet

2. 25 maja 2019 / Gliwice / mecz towarzyski Polska – Niemcy [m]

3. 31 maja – 2 czerwca 2019 / Katowice / Turniej VNL mężczyzn

4. 27 – 28 lipca 2019 / Opole / mecze towarzyskie reprezent. męskiej

5. 2 – 4 sierpnia 2019 / Wrocław / Turniej Kwalifikacyjny do IO [k]

6. 9 – 11 sierpnia 2019 / Gdańsk / Turniej Kwalifikacyjny do IO [m]

7. 23 sierpnia – 4 września 2019 / Łódź / Mistrzostwa Europy Kobiet

Wolontariuszy, którzy chcieliby włączyć się nie tylko do akcji zbiórek pieniężnych, ale też wspomóc organizatorów w pracach przygotowawczych oraz związanych z zabezpieczeniem i obsługą imprezy, zapraszamy do współpracy w następujących turniejach i zawodach:

8. 12 – 16 czerwca 2019 / Warszawa / World Tour Siatkówka Plażowa

UWAGA! —> chętni do pracy przy organizacji imprezy nr. 7 [World Tour Siatkówka Plażowa] powinni znać przynajmniej jeden z języków obcych – prosimy zaznaczyć w swoim zgłoszeniu, który to język wraz ze stopniem jego znajomości. Kolejne informacje związane z tą imprezą (grafik pracy, podział obszarowy), opublikujemy w kolejnych naszych ogłoszeniach.

Wszystkich chętnych do współpracy, prosimy o jak najszybsze nadsyłanie swoich zgłoszeń, na adres mailowy: wolontariat@fps-org.pl – zgłoszenia powinny zawierać wszelkie niezbędne dane: imię, nazwisko, datę urodzenia, adres korespondencyjny, adres mailowy oraz numer telefonu. Prosimy nie zapomnieć również o dołączeniu swojego zdjęcia legitymacyjnego, które pozwoli nam przygotować dla Was identyfikatory na poszczególne imprezy.

Prosimy też, o wyraźne zaznaczenie numeru imprezy, w której deklarujecie swój udział.

Zapewniamy, że dane, które nam nadeślecie, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, wykorzystane zostaną jedynie na potrzeby realizacji zadań związanych z akcjami wolontaryjnymi podczas w/w imprez sportowych i zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO będą odpowiednio zabezpieczone oraz nie będą nikomu udostępniane i przekazywane.

Liczymy na Wasz udział i Waszą pomoc! Chętnie też przyjmiemy do naszego grona wszystkich nowych wolontariuszy – ZAPRASZAMY!

Udostępnij post

Uwaga wolontariusze FPS! Rozpoczynamy sezon 2019.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *