Wszystkie drużyny, które zajęły pierwsze miejsce w XXII Wielkim Finale Kinder+Sport w nagrodę spędziły wspólnie z trenerami kilka dni w Krakowie, gdzie miały okazję m.in. obejrzeć trening reprezentacji Polski i Włoch, kibicować biało-czerwonym w meczach Final Six Ligi Światowej i wziąć udział w wspólnym treningu z Ambasadorami turnieju – Sebastianem Świderskim oraz Piotrem Gruszką.
113 lipca

W środę  wszyscy triumfatorzy tegorocznej edycji Kinder+Sport przyjechali do Krakowa. Po krótkim odpoczynku i zakwaterowaniu w hotelu udali się do hali Tauron Arena Kraków, aby kibicować reprezentacji Polski w pierwszym meczu Final Six Ligi Światowej w Krakowie. Ich doping był na tyle głośny, że biało-czerwoni wygrali spotkanie 3:2.

14 lipca

W czwartek zwycięzców turnieju od rana czekały nie lada emocje, bowiem zaraz po śniadaniu udali się na poranny trening reprezentacji Polski i Włoch. Po ich zakończeniu mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz poprosić reprezentantów o autograf. Zwieńczeniem całego dnia było wyjście w przerwie meczu Polska – Serbia na płytę główną boiska Tauron Areny w Krakowie, gdzie zgromadzeni kibice nagrodzili zwycięzców Kinder+Sport 2016 wielkimi brawami, a Jacek Kasprzyk,  Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej wręczył zawodniczkom i zawodnikom drobne upominki.

– Przeżyliśmy w Krakowie niezapomniane chwile. Organizatorzy każdego dnia dbali o to, żebyśmy się nie nudzili. Oczywiście największe wrażenie zrobiło na nas spotkanie z reprezentacją Polski i Włoch, a także wieczorne owacje kibiców zgromadzonych w Tauron Arenie w Krakowie – powiedziały zawodniczki.

15 lipca

Po dniu wypełnionym emocjami związanymi ze spotkaniami z reprezentacjami Polski i Włoch oraz powitaniem na płycie Tauron Areny mistrzom Kinder+Sport należał się wypoczynek. Organizatorzy zadbali o to, aby był on aktywny. Tego dnia zawodniczki i zawodnicy udali się do Energylandii – parku rozrywki mieszczącego się w Zatorze, miejscowości w województwie małopolskim, nieopodal Krakowa.


16 i 17 lipca

6W sobotę i niedzielę triumfatorzy Kinder+Sport mieli okazję potrenować z Ambasadorami programu, Sebastianem Świderskim i Piotrem Gruszką. Dodatkowo spotkali się z coachem motywacyjnym, Kacprem Lachowiczem – przyjęli więc solidną dawkę wiedzy, zarówno tej teoretycznej, jak i praktycznej. Ponadto na treningu odwiedził ich reprezentant Polski i rozgrywający Indykpolu AZS Olsztyn – Paweł Woicki. Na koniec emocjonującego dnia obejrzeli zmagania o medale czterech najlepszych drużyn Ligi Światowej 2016 oraz ceremonię zakończeniu krakowskiego turnieju.

– To były niesamowite dni! Na długo zapamiętamy to, co przeżyliśmy. Te pięć dni w Krakowie to najlepsza nagroda jaką mogliśmy otrzymać – powiedzieli na koniec zawodnicy.


Udostępnij post

kinder+sport 2016 – zwycięzcy Wielkiego Finału w Krakowie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *