yt_winieta2W przededniu EUROVOLLEY POLAND 2017 i wielu innych,  międzynarodowych wydarzeń czekających Polską Siatkówkę w roku przyszłym, Fundacja Polska Siatkówka, serdecznie zaprasza wszystkich fanów siatkówki, do aktywnego działania w trakcie imprez, organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej i Fundację Polska Siatkówka.
Wasze zgłoszenia, pozwolą nam racjonalnie i efektywnie planować wszelkie działania organizacyjne oraz przygotowywać różnego rodzaju akcje, mające na celu wsparcie przygotowywanych imprez.

Wszystkich chętnych i zainteresowanych, prosimy o wypełnienie poniższej ankiety i przesłanie jej do nas – zapewniamy, że nie zostaną one wykorzystane w żadnym komercyjnym, ani też marketingowym celu na żadnym z pól eksploatacji danych.
Udział w siatkarskim wolontariacie organizowanym przez Polską Siatkówkę, to możliwość zbliżenia się do gwiazd polskiej i światowej siatkówki oraz szansa przeżycia atmosfery wielkich meczów i turniejów „od kulis”.

Jesteś fanem siatkówki? Nie zwlekaj! Zostań wolontariuszem Polskiej Siatkówki! Już dzisiaj zostań członkiem Wielkiej Rodziny Siatkarskiej!

WYPEŁNIJ i PRZEŚLIJ ANKIETĘ


Udostępnij post

WOLONTARIAT POLSKIEJ SIATKÓWKI – ANKIETA
Tagi:            

Komentarz do “WOLONTARIAT POLSKIEJ SIATKÓWKI – ANKIETA

 • Styczeń 10, 2017 z 9:54 am
  Permalink

  Mam pewien problem z ankietą, pytania powinny być wielokrotnego wyboru, bo np znam kilka języków lub chcę wspierać fundację w różny sposób, a nie mam takiej opcji wyboru, czy moglibyście to poprawić i dodać opcję zaznaczenia kilku odpowiedzi jednocześnie?
  No i te literówki, aż oczy bolą 😉

  Pozdrawiam.

  Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *