Firma Ferrero Polska od kilku lat wspiera turniej Kinder+Sport. – Jesteśmy dumni z tego projektu – powiedziała Małgorzata Szleszyńska, przedstawiciel Ferrero Polska.

M.Szleszynska-FerreroKinder + Sport to program przygotowany przez Grupę Ferrero, w celu promowania aktywnego stylu życia. Czyni to poprzez zachęcanie do gier i zabaw ruchowych dzieci i młodzież. Projekt opiera się na głębokim przekonaniu, iż aktywny styl życia jest treningiem nie tylko dla ciała, ale również dla emocji oraz ważnym elementem edukacji w rozwoju dziecka.

– To jest niewiarygodne, co dzieje się na turnieju Kinder+Sport. Co roku przyjeżdżam na finał i muszę przyznać, że jest to moment, kiedy człowiek może naładować się pozytywną energią na cały rok. Wszyscy uczestnicy prezentują niesamowicie wysoki poziom sportowy, energię i zaangażowanie. Gołym okiem widać, jaką radość sprawia im uprawienie sportu i gra w siatkówkę. Trzeba brać przykład z tych młodych adeptów siatkówki Małgorzata Szleszyńska, przedstawiciel firmy Ferrero Polska.

Z roku na rok coraz więcej dzieci bierze udział w rozgrywkach Kinder+Sport. – Jesteśmy bardzo dumni z tego projektu. W Polsce rozwija się on bardo dobrze. Mamy trzy dyscypliny, w których funkcjonujemy. Jesteśmy nad morzem z programem edukacji morskiej z Mateuszem Kusznierewiczem. W tym roku zaczęliśmy również naukę pływania i uczenie dzieci szacunku do wody. W głowie mamy jeszcze całą masę innych pomysłów – wyznała Małgorzata Szleszyńska.

I dodała – Z roku na rok jest coraz więcej dzieci, które chętnie biorą udział w naszych projektach. Policzyliśmy dokładną liczę uczestników. Tylko w tym roku w naszych projektach udział wzięło ponad 70 tysięcy dzieci, a w samej siatkówce blisko 40 tysięcy. 

Po zakończonym XXII Finale Kinder+Sport 2016 w Częstochowie uczestnicy, trenerzy i rodzice zgodnie podkreślali, że turniej został świetnie zorganizowany.

– Organizacja turnieju w Częstochowie była świetna. Wszyscy ją sobie bardzo chwali. Podczas turnieju zawodniczki i zawodników wspierani byli przez rodziców, dziadków i rodzeństwo. Wszystkim należy się pełen szacunek za to, że został doceniony wysiłek tych młodych adeptów siatkówki – zakończyła Małgorzata Szleszyńska, przedstawiciel firmy Ferrero Polska.

Kinder+Sport pracuje na rzecz promowania aktywności fizycznej wśród dzieci, by zapewnić im mnóstwo radosnych wspomnień. Rdzeń aktywności Kinder+Sport został opracowany we współpracy z krajowymi i międzynarodowymi Federacjami Sportowymi odpowiedzialnymi za promowanie sportów oraz organizacje zarówno lokalnych, jak i globalnych wydarzeń.


Udostępnij post

kinder+sport 2016 – wywiad z Małgorzatą Szleszyńską, przedstawicielem firmy Ferrero Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *