„Siatkówka Wczoraj i  Dziś” to przekazana w pigułce historia  przepisów gry w piłkę siatkową od jej początków aż do dnia dzisiejszego.

Opracowanie zostało  wydane przez Fundację Polska Siatkówka i jest adresowane do  wszystkich miłośników sportu.

 Ewolucja przepisów gry została pokazana chronologicznie tak,  by dać czytelnikowi spójny i całościowy obraz kształtowania się siatkówki, na przestrzeni 120 lat jej  istnienia.

Książka jest bogato ilustrowana, zawiera fotografie,rysunki, pokazujące rozwój  dyscypliny w jej różnych aspektach (reguły gry, sprzęt,urządzenia, obiekty,itp). Pokazuje też wkład  ludzi szczególnie zasłużonych dla rozwoju siatkówki w Polsce i na świecie (inż.Romuald Wirszyłło).

Autorzy opracowania mają nadzieję, że sympatycy siatkówki, jak również osoby profesjonalnie związane z tą dyscypliną sportu, znajdą tutaj dla siebie interesujące informacje, które pozwolą lepiej poznać, zrozumieć i docenić piękno tej gry. W Naszej pozycji znajdziesz również wiele ciekawych informacji, które możesz wykorzystać do formułowania wszelkiego rodzaju konkursów i quizów związanych z Naszą dyscypliną sportową, jaką jest piłka siatkowa.

Ośmielamy się twierdzić, że ciągle doskonalone przepisy gry mają spory udział w popularyzacji siatkówki oraz jej widowiskowości. 

Życzymy przyjemnej lektury

Autorzy

 Chcąc zostać posiadaczem jedynego takiego wydania należy:

1. Przelać minimum 20 złotych darowizny na konto Fundacji – Dane do przelewu: Bank Millennium nr 29 1160 2202 0000 0002 2210 8942

2. Na adres e-mail: fundacja@fps-org.pl prosimy przesłać potwierdzenie przelewu wraz z danymi adresowymi i nr telefonu.

3. Książka zostanie wysłana w ciągu kilku dni roboczych

4. Książkę możesz również pozyskać podczas LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 w Muzeum Siatkówki, które będzie wystawiało swoje eksponaty w Warszawie podczas meczu otwarcia na PGE Narodowy i w Tauron Arena w Krakowie podczas kolejnych etapów rozgrywek.

Nasze wydanie to świetny pomysł na prezent dla wszystkich fanów siatkówki. Jedna książka wraz z wysyłką to cegiełka minimum 20 złotych.

Całkowity zysk z dystrybucji cegiełek zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji Polska Siatkówka.


 

Udostępnij post

„Siatkówka wczoraj i dziś” – obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego fana piłki siatkowej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *