Na półmetku siatkarskich zmagań podczas turnieju “Lotto Eurovolley – Poland 2017”, Fundacja Polska Siatkówka pragnie serdecznie podziękować wszystkim wolontariuszom, którzy zaangażowali się w naszą akcję zbierania funduszy, niezbędnych do realizacji naszych zadań statutowych. Dla najaktywniejszych z Was, przygotowaliśmy specjalne „nagrody”, związane bezpośrednio z naszą reprezentacją i turniejem Eurovolley 2017.

Oczywiście, szczególne podziękowania należą się wszystkim darczyńcom, którzy w Warszawie i Gdańsku wsparli swoimi datkami nasze działania.

Atmosfera turniejowa wciąż się rozkręca, a tuż przed przenosinami do Krakowa czujemy, że tak My, jak i – przede wszystkim – nasi siatkarze, nie powiedzieliśmy jeszcze “ostatniego słowa”!

Tym z fanów, którzy nie mieli okazji spotkać naszych wolontariuszy podczas zmagań turniejowych, a którym leży na sercu wspierana przez naszą Fundację teraźniejszość, przeszłość i przyszłość polskiej siatkówki przypominamy, że można nas wesprzeć wpłacając dowolną kwotę na nasze konto bankowe:

Bank Millenium, nr 29 1160 2202 0000 0002 2210 8942

Jeszcze raz, Wszystkim serdecznie dziękujemy!!!

 


 

Udostępnij post

Wspieramy polską siatkówkę! – wolontariat FPS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *