Podobnie jak w wielu innych, także i w środowisku siatkarskim są osoby i rodziny potrzebujące materialnego wsparcia. Pamięć o nich, jest szczególne ważna w okresie świątecznym, kiedy tradycyjne otaczamy troską wszystkich tych, którzy borykają się z różnymi problemami – czy to finansowymi, czy zdrowotnymi. W naszej Siatkarskiej Rodzinie są osoby chore, samotne, rodziny które straciły najbliższych, często jedynych żywicieli.

Dlatego podczas Klubowych Mistrzostw Świata Fundacja Polska Siatkówka prowadzić będzie zbiórkę środków, które trafią do rodzin i osób z naszego środowiska, wymagających pilnej pomocy. Dzięki Wam możemy sprawić, że zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i początek Nowego 2018 Roku dla tych osób i rodzin mogą być nieco radośniejsze.

Zbiórka będzie prowadzona w halach w Opolu (12, 13 i 14 grudnia), Łodzi (14 grudnia) i Krakowie (15, 16 i 17 grudnia).

Zachęcamy też, do zainteresowania się naszym okolicznościowym kalendarzem na rok 2018, który związany jest tematycznie z 90-tą rocznicą polskiej siatkówki. „Historia pełna sukcesów”, to bardzo atrakcyjna pamiątka, która może stać się też fantastycznym prezentem pod choinką każdego miłośnika polskiej piłki siatkowej.

Licząc na  niezawodną solidarność, wrażliwość i hojność Siatkarskiej Rodziny,

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Udostępnij post

Radosne święta dzięki Siatkarskiej Rodzinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *