Microsoft Word - CS Kinder+Sport.docx

kinder+sport

Kinder + Sport to program przygotowany przez Grupę Ferrero, w celu promowania aktywnego stylu życia. Czyni to poprzez zachęcanie do gier i zabaw ruchowych dzieci i młodzież. Projekt opiera się na głębokim przekonaniu, iż aktywny styl życia jest treningiem nie tylko dla ciała, ale również dla emocji oraz ważnym elementem edukacji w rozwoju dziecka.

Dlatego też, Kinder+Sport pracuje na rzecz promowania aktywności fizycznej wśród dzieci, by zapewnić im mnóstwo radosnych wspomnień. Rdzeń aktywności Kinder+Sport został opracowany we współpracy z krajowymi i międzynarodowymi Federacjami Sportowymi odpowiedzialnymi za promowanie sportów oraz organizacje zarówno lokalnych, jak i globalnych wydarzeń.

FER_00000-K+S-2016-hale-banery-730x90

przejdź na oficjalną stronę „kinder+sport”

 

ZOBACZ MEDIA

UKS.Volley.Walcz_winieta

 wakacyjny festiwal minisiatkówki

Fundacja Polska Siatkówka wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym Volley w Wałczu pragną zainicjować działania zmierzające do zapewnienia dzieciom radosnych wakacji w roku 2014 – oczywyście, razem z minisiatkówką.

Przyjęta nietypowa formuła imprezy, która łączy obóz sportowy z turniejem siatkarskim spowodowała, że z roku na rok do Wałcza przybywa coraz więcej klubów, niemal z każdego zakątka kraju. Dlatego też Fundacja nasza postanowiła mocniej włączyć się w to wydarzenie i od 2014 roku, mocniej zaangażować w organizację Festiwalu, wspólnie z partnerem ubiegając się o dodatkowe środki finansowe na organizację tego wydarzenia tak, aby koszty uczestnictwa maksymalnie obniżyć.

ZOBACZ MEDIA

rodziny.siatkarskie_winietaspotkania rodziny siatkarskiej

Pierwsze spotkanie środowiska siatkarskiego, odbyło się w grudniu 1995 roku, w ówczesnej siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej przy ulicy Ciołka w Warszawie. Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest reprezentant Polski z 1948 roku Juliusz Karski.

Już od wielu lat, tradycyjnie wczesną wiosną, odbywa się doroczne spotkanie Rodziny Siatkarskiej. Miejscem spotkania jest klub „Volley Bajka„ na warszawskim Ursynowie. Jego właścicielem jest Grzegorz Szewczyk, były siatkarza, a obecnie działacz. Klub jest właściwie muzeum siatkówki, w którym gospodarz zgromadził kilkaset pamiątek związanych z historia tej dyscypliny sportu. Piłki i koszulki z autografami mistrzów Polski i świata, puchary, medale, proporczyki oraz wiele innych pamiątek. Między innymi są tam repliki wszystkich medali reprezentacji kobiet i mężczyzn od 2003 roku, które stanowią ozdobę tego muzeum.

ZOBACZ MEDIA