yt_winieta2

 

Podsumowanie działań wolontariuszy Fundacji Polska Siatkówka podczas turnieju „Lotto Eurovolley 2017”

Po zakończonej sukcesem pierwszej, tak dużej akcji przeprowadzonej podczas turnieju “Lotto Eurovolley 2017” przez Fundację Polska Siatkówka, postanowiliśmy uhonorować najbardziej “skutecznych“ wolontariuszy.

Troje spośród nich, którym udało się zebrać najwięcej pieniędzy podczas jednego eventu meczowego oraz najstarszy wolontariusz, służący swoim młodszym koleżankom i kolegom bogatym doświadczeniem, energią i uśmiechem, otrzymali od nas specjalne koszulki. Liczymy, że posłużą im one podczas kolejnych akcji wolontariackich, które będziemy podejmować juz w najbliższej przyszłości.

Niezależnie od tego, ponad 100 wolontariuszy, którzy wzięli czynny udział w całej naszej akcji, otrzymało specjalne “dyplomy-certyfikaty”, które zaświadczają o ich bezinteresownej pomocy i wsparciu w zbiórce pieniężnej na statutowe cele Fundacji Polska Siatkówka.

Jeszcze raz, dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i otwartość w realizacji wyznaczonych zadań oraz liczymy, że wkrótce wszyscy spotkamy się ponownie! 

Informacja z dnia 23 sierpnia 2017

Drodzy Wolontariusze,

Informujemy, że spotkanie informacyjne, na którym zostaną przekazane Wam wsz

ystkie informacje dotyczące przebiegu naszej akcji podczas pierwszego eventu meczowego, który odbędzie się na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie, odbędzie się o godzinie 15.30, przy bramie do obiektu mieszczącej się od strony ul. Zielenieckiej (plan obiektu z zaznaczonym miejscem spotkania w załączeniu).

Podczas spotkania zostaną rozdane akredytacje oraz po krótkim spotkaniu “zapoznawczym” podzielone zostaną zadania, które realizować będziemy podczas eventu.

Na Stadion Narodowy można dojechać linią metra M2 (przystanek Metro Stadion Narodowy), autobusami 202, 502, 512, 514 (przystanek Metro Stadion Narodowy), tramwajami 3, 6, 7, 22, 25, 26 (przystanek Al. Zieleniecka), autobusami 123, 125, 135, 138, 146, 147, 166, 202, 509, 517 (przystanek Al. Zieleniecka), tramwajami 7, 9, 22, 24, 25, 77 (przystanek Rondo Waszyngtona), autobusami 102, 111, 117, 123, 138, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521 (przystanek Rondo Waszyngtona), autobusami 102, 502, 514 (przystanek Wybrzeże Szczecińskie), pociągami SKM S1, S2, Kolei Mazowieckich (przystanek PKP Warszawa Stadion).

 

 

 

  

Informacja z dnia 22 sierpnia 2017

Drodzy Miłośnicy piłki siatkowej.

Dziękujemy Wam, za ogromny odzew na naszą prośbę o pomoc przy realizacji zbiórki pieniężnej podczas turnieju „Loto Eurovolley 2017”. Wszystkie zgromadzone środki, przeznaczymy na realizację zadań statutowych Fundacji Polska Siatkówka – o wszystkich naszych działaniach będziemy Was informować na naszej stronie internetowej.

Poniżej zamieszczamy kompletne listy wolontariuszy zakwalifikowanych do udziału w akcji charytatywnej realizowanej przez naszą Fundację, podczas tegorocznych siatkarskich Mistrzostw Europy.

W sprawach szczegółowych, będziemy kontaktować się z Wolontariuszami drogą mailową.

Event nr 1 – Warszawa, 24 sierpnia : PGE Narodowy

Event nr 2 – Gdański, 26 sierpnia : Ergo Arena

Event nr 3 – Gdańsk, 28 sierpnia : Ergo Arena

Event nr 4 – Kraków, 30 sierpnia : Tauron Arena

Event nr 5 – Kraków, 31 sierpnia : Tauron Arena

Event nr 6 – Kraków, 2 września : Tauron Arena

Event nr 7 – Kraków, 3 września : Tauron Arena

 Informacja z dnia 10 sierpnia 2017

Zakończyliśmy już pierwszy etap rekrutacji do grup wolontaryjnych, które podczas niektórych meczów rozgrywanych w trakcie tegorocznego turnieju „Lotto Eurovolley – Poland 2017” wspierać będą statutowe zadania naszej Fundacji.

Wszystkim, którzy tak licznie i ochoczo zgłosili swój akces – serdecznie dziękujemy!

Jednocześnie, informujemy o podjęciu decyzji otwarcia dodatkowego, uzupełniającego naboru osób, chętnych do udziału w naszej akcji podczas wybranych eventów. Ewentualne zgłoszenia, rozpatrywać będziemy w miarę ich spływania, czyli… tym razem obowiązywać będzie również zasada “kto pierwszy, ten lepszy”.

Poszukujemy jeszcze:

 • Warszawa 24 sierpnia (event nr 1) – 15 osób
 • Gdańsk 26 sierpnia (event nr 2) – 14 osób
 • Gdańsk 28 sierpnia (event nr 3) – 10 osób
 • Kraków 30 sierpnia (event nr 4) – 13 osób
 • Kraków 31 sierpnia (event nr 5) – 9 osób
 • Kraków 2 września (event nr 6) – 11 osób
 • Kraków 3 września (event nr 7) – 11 osób

Czekamy na wszystkich tych, którzy chętnie wesprą polską siatkówkę, a przy okazji z przyjemnością spędzą czas kibicując najlepszym europejskim siatkarzom.

Osoba taka, w pierwszej kolejności powinna wypełnić naszą ankietę wolontaryjną, która jest dostępna na stronie internetowej Fundacji Polska Siatkówka ( http://wp.fps-org.pl/?p=401 ), a następnie – już bez czekania na maila z oficjalnym zaproszeniem – wysłać swoje zgłoszenie na adres mailowy: wolontariat@fps-org.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:

 • Imię i nazwisko
 • adres kontaktowy
 • datę urodzenia
 • telefon kontaktowy
 • rozmiar koszulki (t-shirt)
 • zdjęcie legitymacyjne

Dziękujemy!

 Informacja z dnia: 6 sierpnia 2017

Drodzy Miłośnicy i Kibice Polskiej Siatkówki!

W związku ze zbliżającym się terminem organizowanej w naszym kraju, wielkiej siatkarskiej imprezy “Lotto Eurovolley 2017”, serdecznie zapraszamy do współpracy wolontaryjnej podczas wybranych eventów meczowych, które rozegrane będą w trzech miastach: w Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

 

LISTA EVENTÓW:

1    – 24 sierpnia / zbiórka o godz.16.00 / Warszawa, PGE Narodowy / Ceremonia otwarcia i mecz Polska-Serbia

2    – 26 sierpnia / zbiórka o godz.15.30 / Gdańsk, Ergo Arena / mecze Serbia-Estonia i Polska-Finlandia

3    – 28 sierpnia / zbiórka o godz.15.30 / Gdańsk, Ergo Arena / mecze Finlandia-Serbia i Estonia-Polska

4    – 30 sierpnia / zbiórka o godz.15.30 / Kraków, Tauron Arena / baraże grup A i C

5    – 31 sierpnia / zbiórka o godz.15.30 / Kraków, Tauron Arena / ćwierćfinały

6    – 2 września / zbiórka o godz.15.30 / Kraków, Tauron Arena / półfinały

7    – 3 września / zbiórka o godz.15.30 / Kraków, Tauron Arena / mecz o 3 miejsce oraz FINAŁ

WAŻNE – nie trzeba deklarować swojej chęci uczestnictwa we wszystkich wymienionych imprezach. Wasza obecność będzie dla nas cenna, nawet gdy będziecie mogli uczestniczyć tylko w jednej z tych imprez.

Chcemy zaprosić Was do czynnego udziału w zbiórce pieniędzy, której celem jest wsparcie działań i inicjatyw sprzyjających rozwojowi piłki siatkowej w Polsce. Każdy wolontariusz, który weźmie udział w tym przedsięwzięciu otrzyma specjalną, limitowaną koszulkę z logo “Lotto Eurovolley 2017” oraz imienny identyfikator upoważniający do poruszania się w wyznaczonych sektorach stadionu. Nie trzeba chyba dodawać, że będzie to także dla Was wyjątkowa okazja by na żywo zobaczyć nie tylko mecz otwarcia i poczuć prawdziwe siatkarskie razem z 60 tysiącami kibiców, ale też uczestniczyć w wielu innych emocjonujących zawodach, w tym w samym finale Lotto Eurovolley 2017.

Za Waszą pomoc i wsparcie naszej akcji, każdy z Was otrzyma specjalne zaświadczenie w formie podziękowania za udział.

W związku z tym, bardzo prosimy o jak najszybsze, mailowe potwierdzenie Waszego uczestnictwa  na adres mailowy: wolontariat@fps-org.pl

Do niniejszego maila-potwierdzenia należy dołączyć:

– rozmiar koszulki (t-shirt)

– zdjęcie legitymacyjne w formacie pdf (ew. .jpg lub .png)

– Wasz adres zamieszkania, nr telefonu i datę urodzenia

– dokładne oznaczenie w której imprezie deklarujecie swój udział (wystarczy podać numery eventów)

UWAGA – dojazd na każdą z imprez, na koszt własny / nie zapewniamy noclegów

Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia!

 Informacja z dnia 15 listopada 2016 roku

W przededniu EUROVOLLEY POLAND 2017 i wielu innych,  międzynarodowych wydarzeń czekających Polską Siatkówkę w roku przyszłym, Fundacja Polska Siatkówka, serdecznie zaprasza wszystkich fanów siatkówki, do aktywnego działania w trakcie imprez, organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej i Fundację Polska Siatkówka.
Wasze zgłoszenia, pozwolą nam racjonalnie i efektywnie planować wszelkie działania organizacyjne oraz przygotowywać różnego rodzaju akcje, mające na celu wsparcie przygotowywanych imprez.

Wszystkich chętnych i zainteresowanych, prosimy o wypełnienie poniższej ankiety i przesłanie jej do nas – zapewniamy, że nie zostaną one wykorzystane w żadnym komercyjnym, ani też marketingowym celu na żadnym z pól eksploatacji danych.
Udział w siatkarskim wolontariacie organizowanym przez Polską Siatkówkę, to możliwość zbliżenia się do gwiazd polskiej i światowej siatkówki oraz szansa przeżycia atmosfery wielkich meczów i turniejów „od kulis”.

Jesteś fanem siatkówki? Nie zwlekaj! Zostań wolontariuszem Polskiej Siatkówki! Już dzisiaj zostań członkiem Wielkiej Rodziny Siatkarskiej!

WYPEŁNIJ i PRZEŚLIJ ANKIETĘ